NANI výživný olejíček Yummy Gummy 75 ml

• Vyživuje nehty
    • Zrychluje růst
    • Nertřepí se mi nehty
    • Změkčuje kůžičku

Za 3 dny se mi zpravily nehty. Snadno se s ním zatlačí kuzicka kterou hezky změkčí. Hodně dlouho jsem hledala něco co mi pomůže na mé zničené nehty z umělých nehtů. Cena a kvalita je vyborná k tomuto produktu. Rada ho nanaším pod krém než jdu spát a druhý den mám nádherné nehty. Hodí se i perfektně na úpravu nehtů na nohou.

• Krásná vůně
    • Doručení bez problémů
    • Jsem spokojená

Značka

Olejíček obsahuje látky, které příznivě ovlivňují růst nehtů a také pomáhají redukovat vysušenost nehtů po aplikaci laků a různých odlakovačů. Nanáší se na nehet a nehtovou kůžičku. Výživa na nehty také příznivě působí na regeneraci třepících se nehtů. - objem 75 ml - s kapátkem - s vůni gumových medvídků

• Krásně voní

• Krásná vůně
    • Doručení bez problémů
    • Jsem spokojená
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

• nádherně voní jako žvýkačka :-)

• Skvělý aplikator