Dekor Nail Hardener 10 ml

Středně hustý vysoce přilnavý, bezbarvý gelový lak, pro měkké lomivé a třepivé nehty. Zpevní nehty s okamžitým efektem. Již po 1.vrstvě jsou nehty zacelené, hladké...
Doporučená nabídka ANPRO,s.r.o.

Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 2 948×Další informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 104×Další informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ANPRO,s.r.o.

Vyborny vrchni lak s leskem a rychlym tvrdnutim. Navic za super cenu!

• , zakoupeno v ANPRO,s.r.o.

Používám ho už pár let a jsem s ním spokojená. Dávám 2 až 3 vrstvy laku, dobře mi zpevní nehty. Po nanesení se mi nehty nelámou a i barevný lak mi vydrží déle.

Nejlepší zpevňující gel na trhu

Produkt nemá žádné parametry.

Zpevní nehty s okamžitým efektem.

Již po 1.vrstvě jsou nehty zacelené, hladké a leské.

Vrací nehtům pevnost, činí je odolnější, ozdravené.

Třepivé konečky zacelí.

Nejlepších výsledků dosáhnete pravidelným vrstvením - budováním nehtů.

U citlivých nehtů použijte vždy některý z regeneračních podlaků.

• , zakoupeno v ANPRO,s.r.o.

Vyborny vrchni lak s leskem a rychlym tvrdnutim. Navic za super cenu!

Nejlepší zpevňující gel na trhu

• , zakoupeno v ANPRO,s.r.o.

krasny lak, dobre se nanasi, dlouho vydrzi